Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 


  Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

  Naujienos
  • Pradžia
  • Naujienos
  • Apklausa: kaip suprantate „mentorių“ ir „ugdomųjų konsultantų“ sąvokas ESK kontekste? (iki rugsėjo 15 d.)
  Apklausa: kaip suprantate „mentorių“ ir „ugdomųjų konsultantų“ sąvokas ESK kontekste? (iki rugsėjo 15 d.)
  2022 09 06

  Mentorystė ir ugdomasis konsultavimas yra du „Europos solidarumo korpuso“ paramos procesai, kuriais užtikrinama programos finansuojamų projektų kokybė. SALTO „Europos solidarumo korpuso“ centras ir Rumunijos, Austrijos bei Prancūzijos nacionalinės agentūros, administruojančios „Europos solidarumo korpuso“ programą, vykdo tyrimą, kuriuo siekiama ištirti šias sąvokas ir kaip jas supranta paramos gavėjai, nacionalinių agentūrų atstovai, treneriai ir SALTO išteklių centrų atstovai.

  2022 m. balandžio mėn. pradėtas „mentorystės“ ir „ugdomųjų konsultantų“ sąvokų analizės procesas. 2022 m. pabaigoje bus parengta tyrimo ataskaita, kurioje atsispindės:

  • „Europos solidarumo korpuso“ programos mentorystės ir ugdomojo konsultavimo praktikos supratimas,
  • turima praktinė patirtis šioje srityje,
  • esamų mentorių ir ugdomųjų konsultantų poreikiai,
  • tolesnės rekomendacijos dėl priemonių ir veiklos, galinčios gerinti ESK teikiamų kuravimo ir instruktavimo paslaugų kokybę.

  Tam, kad būtų galima išsamiai aprėpti skirtingus požiūrius, patirtį, praktiką ir perspektyvas, tyrimų grupė parengė 2 apklausas, kurias norėtume paprašyti jūsų užpildyti.

  Apklausos vyks iki 2022 m. rugsėjo 15 d.

  Priklausomai nuo jūsų dalyvavimo ESK tipo, galite pasirinkti užpildyti vieną iš apklausų arba jas abi. Mes labai vertiname jūsų indėlį ir laiką, kurį skirsite atsakydami į vieną ar abi žemiau pateiktas apklausas. Numatomas vienos anketos pildymo laikas – 20-25 minutės.

  Apklausas kviečiame pildyti čia:

  Klausimynas apie mentorystės praktiką ESK savanoriškos veiklos projektuose

  Klausimynas apie ugdomojo konsultavimo praktiką ESK solidarumo projektuose

  Žinome, kiek daug apklausų esate kviečiami pildyti, bet šia apklausa siekiama ESK projektų suinteresuotųjų šalių įžvalgų, kurios bus šio tyrimo pagrindas ir galiausiai padės rasti, kokių veiksmų verta imtis ESK toliau.

  Lygiagrečiai su šiuo procesu tyrimo komanda 2022 m. rugsėjo–spalio mėn. vykdys fokus grupių tyrimus ir interviu su pagrindiniais tikslinių grupių atstovais.

  Jei turite daugiau klausimų, galite susisiekti su tyrimų grupės koordinatore Corina Pintea – corapintea@gmail.com.

  Dėkojame už jūsų indėlį į tyrimą!