Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 


  Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

  Naujienos
  • Pradžia
  • Naujienos
  • „Europos solidarumo korpuso“ naujo etapo galimybės jaunimui ir organizacijoms – renginio įrašuose
  „Europos solidarumo korpuso“ naujo etapo galimybės jaunimui ir organizacijoms – renginio įrašuose
  2022 01 05

  Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos gruodžio 15 d. surengė nuotolinį „Erasmus+“ jaunimo srities ir „Europos solidarumo korpuso“ naujo etapo pristatymo renginį. Jame buvo pristatyti ankstesnio programų etapo rezultatai, programų naujovės, siūlomos galimybės jaunimui šešiose skirtingose srityse, vadinamuose veiksmuose. Pasibaigusių projektų vykdytojai pasidalijo savo patirtimi, ką jauniems žmonės ir su jaunimu dirbančioms organizacijoms suteikė „Erasmus+“ jaunimo sritis ir programa „Europos solidarumo korpusas“.

  Nuotoliniame interaktyviame renginyje auditoriją pasveikino ir apie Europos Sąjungos bei Lietuvos jaunimo politikos gaires pasakojo Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje l.e.p. vadovė Agnė Kazlauskaitė bei Socialinės apsaugos ir darbo viceministrė Vilma Augienė. Kaip keitėsi jaunimo visuomeninis aktyvumas pastaraisiais metais papasakojo Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorius Jonas Laniauskas, o šio departamento Tarptautinės jaunimo politikos skyriaus vedėja Loreta Eimontaitė pasidalijo naujausia informacija apie ES programų jaunimui teikiamas galimybes Lietuvoje.

  Vėliau renginio dalyviai buvo pakviesti į atskirus teminius kambarius, kurie lygiagrečiai vyko per dvi sesijas. Šiuose kambariuose renginio temų moderatoriai kartu su Jaunimo reikalų departamento koordinatoriais bei jau įgyvendintų sėkmingų „Erasmus+“ ir „Europos solidarumo korpuso“ projektų organizatoriais atskleidė, kokie turėtų būti finansavimą gaunantys projektai, kokius iššūkius jų vykdytojai turi įveikti ir ką galiausiai ši veikla davė konkretiems jaunuoliams ir jų bendruomenei.

  Renginį apibendrino moderatoriaus Mariaus Ulozo apklausos, kuriose renginio dalyviai dalijosi savo įspūdžiais ir mintimis apie ES teikiamas galimybes jaunimui Lietuvoje.

  Visus, kas negalėjo dalyvauti renginyje arba nori prisiminti jo akimirkas, renginio įrašus kviečiami žiūrėti mūsų Youtube kanale.  Čia pateikiame teminių kambarių apie „Europos solidarumo korpuso“ temas:

  Čia rasite visų Renginio-įrašų-meniu

  „Erasmus+“ jaunimo srities ir „Europos solidarumo korpuso“ naujo etapo pristatymo renginys skirtas oficialiai atidaryti programų „Erasmus+“ jaunimo srities ir „Europos solidarumo korpuso“ 2021-2027 m. etapą Lietuvoje, dalintis jaunimo projektų sėkmės istorijomis bei pristatyti pagrindines programų kryptis jauniems žmonėms, jaunimo ir su jaunimu dirbančioms organizacijoms, jaunimo centrams, jaunimo erdvėms, jaunimo darbuotojams, mobilaus darbo ir darbo su jaunimu gatvėje komandoms, savivaldybių jaunimo reikalų taryboms, jaunimo reikalų koordinatoriams, buvusiems ir esamiems pareiškėjams, projektų dalyviams, sprendimų priėmėjams ir žiniasklaidai.

  Ačiū už jūsų dėmesį ES galimybėms jaunimui ir iki malonaus bendradarbiavimo.