Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 


  Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

  Naujienos
  Jaunimo vasaros festivalis „Projektų naktis 2022“ Latvijoje
  2022 06 14

  Bendradarbiavimo kūrimo veikla

  Registracija iki birželio 19 d.: SALTO-YOUTH

  Rugpjūčio 4-5 d. 2022 | Sigulda, Latvija

  Festivalio metu specialistai jums padės rengti Erasmus+ ir Europos solidarumo korpuso projektų paraiškas. Bus galimybė tobulinti projektų rašymo įgūdžius, plėtoti idėjas ir dirbti su savo projekto paraiška.

  Latvijos Tarptautinių jaunimo programų agentūra kviečia jaunimą į vasaros festivalį „Projektų naktis 2022“, kuris 2022 m. rugpjūčio 4 – rugpjūčio 5 dienomis vyks Siguldos pilies kvartale!

  Neformalioje festivalio aplinkoje jaunimas turės galimybę tobulinti projektų rašymo įgūdžius ir plėtoti idėjas!

  Turėsite galimybę susipažinti su jaunimo mainų, jaunimo dalyvavimo veiklų ir solidarumo projektų esme bei dirbti su savo projekto paraiška.

  Renginio tikslai:

  – skatinti dalyvių supratimą apie Erasmus+ ir Europos solidarumo korpuso Solidarumo projektus ir jaunimo dalyvavimo veiklas, motyvuojant organizaciją kurti ir teikti projektus viename iš būsimų projektų kvietimų;

  – skatinti dalyvius suprasti Erasmus+ jaunimo mainų projektų struktūrą ir plėtrą, motyvuojant organizaciją kurti ir teikti projektus viename iš artimiausių projektų kvietimų;

  – skatinti europiečius dalytis savo patirtimi ir planais, siekiant paskatinti jų domėjimąsi kitomis Erasmus+ ir Europos solidarumo korpuso teikiamomis galimybėmis;

  – skatinti dalyvius suprasti ES programų projektų prioritetus: (įtrauktis ir įvairovė, skaitmeninė transformacija, aplinka ir klimato kaita, dalyvavimas demokratiniame gyvenime, bendros vertybės ir pilietinis dalyvavimas).

  Neformalioje festivalio aplinkoje jaunimas turės galimybę tobulinti projektų rašymo įgūdžius ir plėtoti savo idėjas ES Erasmus+ jaunimo mainams bei plėtoti projektų bendradarbiavimą su jaunimu iš Latvijos, Lietuvos, Suomijos ir Estijos.

  Šis renginys rekomenduojamas jaunimui nuo 13 iki 30 metų. Pirmenybė dalyviams, neturintiems arba turintiems mažai patirties įgyvendinant ar dalyvaujant Erasmus+ ar Europos solidarumo korpuso projektuose.

  Dalyvauti kviečiami savo organizacijos remiami jaunuoliai – renginyje gali dalvauti 2 organizacijos atstovai, iš kurių bent vienas turi būti ne jaunesnis nei 18 metų;

  Festivalio programoje – interaktyvios dirbtuvės ir edukaciniai žaidimai apie Erasmus+ ir Europos solidarumo korpuso programas, meistriškumo kursai ir projektų seminarai apie projekto ciklą, neformalųjį mokymąsi, Youthpass, Erasmus+ ir Europos solidarumo korpuso projektų mainų istorijos, Mess up istorijos ir įkvepiančios istorijos, teminės dirbtuvės ir įvairios kūrybinės bei praktinės veiklos.

  Daugiau informacijos ir registracija: SALTO-YOUTH