Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 


  Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

  Logotipai dotacijų gavėjams

  DOTACIJŲ GAVĖJAMS NUO 2021 m.

  Logotipai

  ES emblema yra vienintelis/pagrindinis vizualinis prekės ženklas, naudojamas ES finansavimo kilmei pripažinti ir matomumui užtikrinti. Visi paramos gavėjai, vadovaujančios institucijos ir įgyvendinantys ES finansavimą partneriai visuose savo tekstiniuose ir vizualiniuose pranešimuose turi naudoti ES emblemą, patvirtindami, kad parama gauta pagal ES programas. Svarbus įsipareigojimas – teisingai ir gerai pavaizduoti ES emblemą kartu su paprastu teiginiu apie finansavimą.

  Atsižvelgiant į tai, kad ES finansavimo programos yra gana komplesiškas dalykas, nuspręsta, kad dotacijų gavėjai nebeturi skelbti, pagal kokią programą remiamas jų projektas. Pakanka ES emblemos ir teiginio „Finansuojama Europos Sąjungos“/ „Bendrai finansuojama Europos Sąjungos“.

  Pagrindiniai logotipai lietuvių kalba:

  Spalvotas – Finansuojama Europos Sąjungos

  Mėlyna-balta – Finansuojama Europos Sąjungos

  Juodai baltas – Finansuojama Europos Sąjungos 

  Baltai juodas – Finansuojama Europos Sąjungos

  Paruoštą naudoti ES emblemą su finansavimo teiginiu užrašytu vertikaliai, taip pat emblemą su teiginiu Bendrai finansuojama Europos sąjungos“ bei skirtingais formatais galima atsisiųsti visomis ES ir arabų, salų, norvegų, turkų ir rusų kalbomis: Download centre for visual elements.

  Atsisiųskite jums tinkamiausią emblemą su teiginiu ir publikuodami atsižvelkite į spalvos, fono, dydžio, paraščių reikalavimus. Vadovaukitės ES emblemos naudojimo taisyklėmis.

  Redagavimo taisyklės

  DOTACIJŲ GAVĖJAMS IKI 2021 m.

  Dotacijų gavėjai įsipareigoja ant visų viešinimo priemonių (leidinių, plakatų) ir reprezentacinių gaminių (atributikos) visuomet naudoti logotipą, kuris skirtas Programos matomumui ir atpažįstamumui didinti.

  1.1. Įprastais atvejais dotacijos gavėjai turi naudoti programos logotipą su užrašu „Bendrai finansuojama pagal Europos Sąjungos programą „Europos solidarumo korpusas“. Logotipą parsisiųsti galite čia:

  1.2. Išskirtiniais atvejais (kai anksčiau nurodytas logotipas netinka, nes spaudos plotas yra labai mažas arba dėl vizualinės neatitikties – pavyzdžiui, ant marškinėlių) gali būti naudojamas „Europos solidarumo korpuso“ logotipas. Logotipą parsisiųsti galite čia:

  Kilus klausimams dėl logotipo pasirinkimo, pirmenybė visada teikiama pirmojo logotipo naudojimui. Taip pat galima kreiptis į Agentūrą dėl konsultacijos.