Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 


    Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

    Naujienos
    • Pradžia
    • Naujienos
    • Mokymo kursai: kaimiškos vietovės – iššūkiai ir solidarumas
    Mokymo kursai: kaimiškos vietovės – iššūkiai ir solidarumas
    2022 02 02

    Vasario 28 – kovo 14 d. 2022 | Nuotoliu, Graikija

    Registracija iki vasario 4 d.: SALTO-YOUTH

    Šie kursai skirti kaimiškų vietovių savivaldybių ir jaunimo organizacijų atstovams, jaunimo darbuotojams, dirbantiems kaimiškose vietovėse Europoje, norintiems sužinoti apie ESK teikiamas galimybes šioms bendruomenėms.

    Apie ką šie mokymo kursai?

    Organizuodami vietinius ar tarptautinius jaunimo projektus bei siekdami paremti savo bendruomenės jaunuolius, kaimiškų vietovių savivaldybių jaunimo centrai, jaunimo organizacijos ir jaunimo tarybos dažnai susiduria su daugybe iššūkių, nes jiems trūksta žmogiškųjų išteklių ir naujų idėjų.

    Europos solidarumo korpuso (ESK) programa šioms organizacijoms ir jaunimo darbuotojams suteikia daug galimybių paremti savo kaimiškas bendruomenes. ESK programa siekiama skatinti Europos visuomenės solidarumą, įtraukiant jaunimą ir organizacijas į prieinamą ir kokybišką solidarumo veiklą. Tai būdas organizacijoms spręsti visuomenės iššūkius ir suteikti jaunimui galimybę mokytis ir plėtoti savo potencialą. Kita vertus, jauni žmonės gali įnešti į jūsų organizaciją naujų ir įkvepiančių idėjų.

    Per šiuos mokymo kursus išnagrinėsime visas galimybes, kurias ESK programa suteikia organizacijoms, dirbančioms kaimiškose bendruomenėse. Graikijos Erasmus+ ir Europos solidarumo korpuso Nacionalinės agentūros organizuojama nuotolinė tarptautinė bendradarbiavimo veikla „Kaimiškos vietovės, iššūkiai ir solidarumas“ per 5 (penkias) sesijas sieks suteikti dalyviams galimybę tobulinti savo žinias apie Europos solidarumo korpusą ir padėti pritaikyti programos galimybes savo bendruomenėms.

    Tikslas: suteikti dalyviams galimybę tobulinti savo žinias apie Europos solidarumo korpusą ir padėti pritaikyti programos galimybes savo bendruomenėms.

    Uždaviniai:

    • Suteikti dalyviams galimybę geriau suprasti Europos solidarumo korpuso programą ir pažinti jos galimybes bei naudą kaimiškoms vietovėms.
    • Skleisti Europos solidarumo korpuso programą vietovėse, susiduriančiose su iššūkiais
    • Atrasti, rinkti ir dalintis gerąja solidarumo praktikų patirtimi Europoje ir sužinoti daugiau apie kitų programų ir iniciatyvų teikiamas galimybes.
    • Padėti dalyviams pristatyti iššūkius, su kuriais jie susiduria savo vietovėse, suburti partnerius, kad padėtų juos spręsti, ir keistis gerąja patirtimi, kaip naudoti programą prisidedant prie jų sprendimo.

    Dalyvių profilis: Šie kursai skirti kaimiškų vietovių savivaldybių atstovams, jaunimo darbuotojams, dirbantiems ar norintiems dirbti kaimiškose vietovėse, jaunimo tarybų nariams ir kaimiškose vietovėse veikiančių organizacijų atstovams, kurie nori įsitraukti į Programą.

    Potencialūs dalyviai gali registruotis porose (savivaldybių atstovai ir jaunimo darbuotojai, dirbantys kaimiškose vietovėse) arba/ir pavieniai asmenys. Jei registruojatės kaip pora, kiekvienas dalyvis turi teikti paraišką individualiai ir nurodytoje paraiškos vietoje pažymėti su kuo registruojamasi.

    Programa – mokymus sudarys:

    1. a) 5 mokymai SALTO „HOP“ internetinėje mokymosi platformoje:

    1 sesija: Sveiki atvykę į šiuos mokymus

    2 sesija: ESK pagrindai

    3 sesija: ESK projektų kaimiškose vietovėse pavyzdžiai

    4 sesija: Kaimiškų vietovių iššūkiai

    5 sesija: Uždarymo ir vertinimo sesija

    Tai mes vadiname „asinchroniniu“ mokymusi; Jūs valdysite laiką ir tempą, skirtą veikloms aukščiau išvardytų sesijų metu.

    1. b) 5 „Zoom“ (https://www.zoom.us/) susitikimai. Šie „susitikimai“ yra sinchroniniai; tai reiškia, kad mes surengsime vaizdo konferencijas, o jų laikas jau turėtų būti įrašytas į jūsų darbotvarkę!

    Vasario 28 d., pirmadienis, 12.00-14.00 CET

    Kovo 2 d., trečiadienis, 12.00–14.00 CET

    Kovo 7 d., pirmadienis, 12.00–14.00 CET

    Kovo 9 d., trečiadienis, 12.00–14.00 CET

    Kovo 14 d., pirmadienis, 12.00-14.00 CET

    Mokymosi pripažinimas: Dalyviai turi teisę gauti Youthpass sertifikatą ir bus supažindinti su Atvirų ženkliukų sistema, kaip unikaliu būdu pripažinti mentorių kompetencijas, susijusias su jų asmeniniu tobulėjimu.

    Mokymų vadovų komanda: Nerijus Kriaučiūnas, Olga Kyriakidou ir Konstantinos Stergiou padės dalyviams mokytis.