Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 


  Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

  Naujienos
  Mokymo kursai „Solidarity Projects MEET-UP 2020“ Čekijoje
  2020 08 31

  Jauni žmonės, įgyvendinantys vietinius Solidarumo projektus, kviečiami į pirmąjį tarptautinį susitikimą dalintis žiniomis ir patirtimis.

  Susitikimo tikslas – kurti tarptautinę Solidarumo projektus įgyvendinančių jaunų žmonių bendruomenę bei erdvę dalintis gerosiomis praktikomis, taikomais metodais ir įrankiais, o kartu ir atrasti tolimesnes galimybes pasinaudojant „Europos solidarumo korpuso“ programa.

  Į mokymo kursus kviečiama registruotis po 2 žmones iš Solidarumo projekto iniciatyvinės grupės, tačiau galima dalyvauti ir individualiai.

  Mokymo kursai vyks spalio 15–18 d. Čekijoje. Registruotis galite iki rugsėjo 7 d. ČIA.

  Su atrinktais dalyvauti asmenimis organizatoriai susisieks asmeniškai.

  Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra, administruojanti programą „Europos solidarumo korpusas“, bendradarbiauja su organizatoriais ir atrinktiems dalyviams dalinai (ne mažiau nei 90 proc.) kompensuoja kelionės bei sveikatos draudimo išlaidas. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai. Detali informacija apie dalyvių siuntimo tvarką ČIA.

  Svarbu: dėl vis dar besitęsiančios COVID-19 pandemijos, planuodami vykti į užsienį kruopščiai apsvarstykite ir įvertinkite galimas rizikas, o nusprendę – pasirūpinkite savo saugumu. Nuolat atnaujinamą oficialią informaciją apie ribojimus įvairiose šalyse kviečiame sekti reopen.europa.eu ir urm.lt.

  Jei lieka kokių klausimų, drąsiai kreipkitės monika@jtba.lt.