Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 

Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

Naujienos
  • Pradžia
  • Naujienos
  • Pažintinis vizitas bendruomenei, dirbančiai su LGTBQI+ jaunimu: „Mažuma mažumoje“
Pažintinis vizitas bendruomenei, dirbančiai su LGTBQI+ jaunimu: „Mažuma mažumoje“
2022 05 09

Partnerysčių kūrimo renginys

Registracija iki gegužės 9 d.: SALTO-YOUTH 

Gegužės 30 d. – birželio 2 d.,  2022 | Briuselis, Belgija

Ši veikla tai pažintinis vizitas / partnerysčių kūrimo renginys LGTBQI + bendruomenei, kuri dirba su LGTBQI + jaunimu. Veiklos metu dėmesys bus skiriamas darbui su LGTBQI jaunimu ir intersekcionalumui.

Ši veikla tai pažintinis vizitas / partnerysčių kūrimo renginys LGTBQI + bendruomenei, kuri dirba su LGTBQI + jaunimu. Veiklos metu dėmesys bus skiriamas darbui su LGTBQI jaunimu ir intersekcionalumui. Tai erdvė, kurioje galima pasisemti įkvėpimo vieniems iš kitų praktikos, susipažinti su vietos organizacijomis ir sukurti partnerysčių galimybes „Erasmus+“ ir „Europos solidarumo korpuso“ programose.

Projekto pagrindas ir tikslai:

Šios veiklos idėja yra sutelkti dėmesį į LGTBQI+ jaunimą ir intersekcionalumą. Abiejų temų pagrindai bus nagrinėjami taikant neformaliojo mokymosi metodus. Kartu bus derinamas gerųjų praktikų tyrinėjimas ir informacinės sesijos apie tam tikras intersekcijas.

Uždaviniai:

  • Sukurti tinklo kūrimo galimybes tarp dalyvių, siekiant skatinti dalyvavimą Erasmus+ ir Europos solidarumo korpuso programose.
  • Pasidalinti patirtimi dirbant su LGBTQI+ temomis/tikslinėmis grupėmis.
  • Kurkti įžvalgas apie intersekcijas kartu su LGTBQI+ jaunimu.

Tikslinė grupė/dalyvių profilis:

LGBTQI+ orientuotos organizacijos, dirbančios su jaunimu (savanoriai ir darbuotojai), LGBTQI+ judėjimų atstovai arba su jaunimu dirbančios organizacijos, orientuotos į LGTBQI+ jaunimą ir intersekcionalumą.

Daugiau informacijos ir registracija:

REGISTRACIJA