Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 

Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

Naujienos
  • Pradžia
  • Naujienos
  • SoliDARE – Europos solidarumo korpuso organizacijų susitikimas
SoliDARE – Europos solidarumo korpuso organizacijų susitikimas
2022 05 19

Konferencija – Simpoziumas – Forumas

Rugsėjo 20-24 d., 2022 | Timișoara, Rumunija

REGISTRACIJA iki liepos 4 d.: SALTO-YOUTH

Kas tai? SoliDARE tikslas – suburti Europos solidarumo korpuse veikiančių organizacijų ir neformalių grupių atstovus. Renginio tikslas – pradėti kurti organizacijų, kurios yra Europos solidarumo korpuso tinklo dalis, bendruomenę.

Europos solidarumo korpuso išteklių centras kartu su Rumunijos nacionaline agentūra (Agenția Națională pentru Programe Comunitare în Domeniul Educației și Formării Profesionale) ir Lenkijos nacionaline agentūra (Švietimo sistemos plėtros fondas) kuria tarptautinį mišrų renginį „SoliDARE“.

Kontekstas

Europos solidarumo korpusas yra ES „vieno langelio“ punktas, kuriame teikiamos savanoriškos veiklos galimybės jaunimui. Organizacijos, kurios gauna naudos iš programos, yra svarbios veikėjos ir turi specifinių poreikių, į kuriuos reikėtų atsakyti sukuriant vietą tinklų kūrimui ir keitimuisi patirtimi.

SoliDARE yra Europos aktyvių organizacijų ir Solidarumo projektų jaunimo lyderių susitikimas. Su SoliDARE siekiame laiku sukurti stiprią organizacijų bendruomenę, kuri yra didesnio bendruomenių tinklo, jungiančio Europos solidarumo korpuso programą, dalis, kartu su europiečiais, TEC, mentoriais ir kt.

Procesą Europos lygiu koordinuoja Europos solidarumo korpuso išteklių centras, o nacionaliniu lygiu remia nacionalinės agentūros. Šio renginio tikslas – būti erdve, kurioje būtų galima aptarti Europos temas, kurios domina korpuse veikiančias organizacijas. Programa pagal TEC suteikia galimybę kiekvienai nacionalinei agentūrai nacionaliniu lygiu organizuoti susitikimus su organizacijomis. SoliDARE yra erdvė, kurioje organizacijos (ir solidarumo projektų vadovai) susitinka Europos lygmeniu.

Kas?

150 dalyvių, kurie atlieka šias roles:

  • ESC korpuso siunčiančių ir priimančių organizacijų projektų vadovai, turintys kokybės ženklą (angl. Qality Label) ir komandų nariai, vadovaujantys savanorystės veiklai.
  • Jaunuoliai, dalyvaujantys valdant solidarumo projektus (projekto koordinatorius arba komandos narys)
  • Renginyje gali dalyvauti ir nacionalinių valdžios institucijų atstovai

 Kada ir kaip?
Atvykimo diena: 2022.09.20
Renginio dienos 21 – 22 – 23
Išvykimo diena: 2022-09-24

Preliminarią prgramą su kiekvienos sesijos tema rasite ČIA.

Pagrindinės nagrinėjamos temos: poreikiai, indėlis ir parama kuriant tvarią SoliDARE bendruomenę, iššūkiai ir geroji praktika Europos solidarumo korpuso projektuose, krizių valdymas, strateginis planavimas, kuravimas ir mokymas.

O kas dar – internetiniai susitikimai (MeetUPs)

Dėl susiklosčiusios situacijos, kaip tiesioginį atsaką į korpuse veikiančių organizacijų poreikius, SoliDARE pasiūlys tris internetinius susitikimus, kuriuose aptarsime iššūkius, su kuriais organizacijoms tenka susidurti dėl karo Ukrainoje. Aptarsime tokias temas kaip „kaip pasikalbėti apie karą su savo savanoriais“, „savanorystė ir pagalbos savanorystė“ ir kitomis temomis, kuriomis organizacijos gali pareikšti norą.

  • 04.22, nuo 11:00 – 13:00 CET | 12:00 – 14:00 Lietuvos laiku – registracija ČIA
  • 05.27, nuo 11:00 – 13:00 CET | 12:00 – 14:00 Lietuvos laiku – registracija  ČIA
  • 06.24, nuo 11:00 – 13:00 CET | 12:00 – 14:00 Lietuvos laiku – registracija  ČIA

Internetiniai susitikimai išliks iki tol, kol bus išreikštas poreikis susitikti ir dalintis mintimis.

REGISTRACIJA iki birželio 5 d.: SALTO-YOUTH