Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 


  Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

  Naujienos
  • Pradžia
  • Naujienos
  • Veiklų organizavimo bei išlaidų finansavimo tvarkos koronaviruso pandemijos metu
  Veiklų organizavimo bei išlaidų finansavimo tvarkos koronaviruso pandemijos metu
  2020 07 09

  Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra (toliau – JTBA) informuoja, jog 2020 m. birželio 24 d. buvo gauti naujausi nurodymai iš Europos Komisijos, kuriais remiantis dar kartą atnaujintos „Europos solidarumo korpuso“ projektų veiklų organizavimo bei išlaidų finansavimo tvarkos koronaviruso pandemijos metu.

  Naujausia tvarka dėl „Erasmus+“ ir „Europos solidarumo korpuso“ savanoriškos ir profesinės veiklos projektų veiklų organizavimo ir išlaidų finansavimo laikotarpiu, kai yra taikomi oficialūs apribojimai dėl koronaviruso paplitimo. 

  Naujausia tvarka dėl „Europos solidarumo korpuso“ solidarumo projektų veiklų organizavimo ir išlaidų finansavimo laikotarpiu, kai yra taikomi oficialūs apribojimai dėl koronaviruso paplitimo. 

   

  Kaip ir nurodyta atnaujintose tvarkose, jos panaikina visų prieš tai buvusių atitinkamų tvarkų galiojimą. 

  Tačiau jei organizacija iki 2020 m. liepos 6 d. (imtinai) gavo raštišką JTBA sutikimą dėl:

  • savanoriškos veiklos ar profesinės veiklos organizavimo nuotoliniu būdu,
  • solidarumo veiklos organizavimo nuotoliniu būdu

  šių veiklų organizavimui ir finansavimui taikoma tuo metu galiojusi tvarka, t.y. patvirtinta JTBA direktoriaus 2020 m. birželio 11 d. įsakymu Nr. 02-01.1-53.

   

  Remiantis naujausiais Europos Komisijos nurodymais, tvarkomis įtvirtinami tokie esminiai pasikeitimai: 

  • įtvirtinama, jog organizacija, norinti veiklas organizuoti nuotoliniu būdu, turi iš anksto (bent prieš 1 mėn.) informuoti apie tai JTBA ir pasirašyti sutarties pakeitimą dėl veiklų organizavimo virtualiu būdu;
  • patikslinta išlaidų finansavimo tvarka, skiriamų normų dalis, kai veiklos organizuojamos nuotoliniu būdu;
  • patikslinama, kokius dokumentus projektų vykdytojas turi pateikti, jei veiklas organizavo nuotoliniu būdu.

   

  Naujosios tvarkos galioja laikotarpiu, kai yra taikomi oficialūs apribojimai veiklų organizavimui ir kelionėms dėl koronaviruso paplitimo. Oficialiais apribojimais laikomi Lietuvos Respublikos Vyriausybės paskelbti nutarimai ir rekomendacijos dėl veiklų organizavimo Lietuvoje, kelionių iš ir į Lietuvą. Oficialiais taip pat laikomi projekto partnerio šalies, atvykstančio dalyvio šalies Vyriausybės nutarimai ir rekomendacijos dėl veiklų neorganizavimo toje šalyje ar nekeliavimo iš ir į jų šalį.

  JTBA apie tvarkų galiojimo pabaigą (ar pasikeitimus, jei jų dar bus) praneš šioje internetinėje svetainėje bei informuos projektų vykdytojus elektroniniu paštu.

  Kilus bet kokiems klausimams, kviečiame kreiptis į savo projekto koordinatorių.