Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 


  Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

  Naujienos
  • Pradžia
  • Naujienos
  • 02.26 dienos informacija dėl Korona viruso įtakos tarptautiniams projektams ir veikloms
  02.26 dienos informacija dėl Korona viruso įtakos tarptautiniams projektams ir veikloms
  2020 02 26

  NAUJAUSIA INFORMACIJA ČIA.

   

  Pateikiame pirminę informaciją organizacijoms, kurios įgyvendina „Europos solidarumo korpuso“ projektus, bei asmenims, ketinantiems dalyvauti šių projektų veiklose:

  • Atkreipiame dėmesį, jog projekte ar veikloje dalyvaujančios organizacijos ir asmenys turi nuspręsti, kokių veiksmų imtis, atsižvelgdami į oficialias rekomendacijas dėl kelionių į užsienio šalis. Lietuvoje tokias rekomendacijas galima rasti Lietuvos Užsienio reikalų ministerijos internetinėje svetainėje.

  – rekomendacijos dėl vykimo į Italijos regionus čia.

  – rekomendacijos dėl vykimo į Ispanijos regionus (Tenerifės salą) čia.

  • Primename, jog projektų vykdytojai bei partneriai yra atsakingi už dalyvių saugumą, tad kviečiame priimančias, siunčiančias organizacijas atidžiai stebėti, ar teritorija, kurioje planuojama vykdyti ar vykdoma veikla, gali būti laikoma saugia tiek kelionės metu, tiek per visą veiklos laiką.

   

  • Dotacijos gavėjai gali atšaukti arba nukelti veiklas, suplanuotas regionuose, kuriuose fiksuojamas Korona virusas, atsižvelgdami į situaciją tiek lanksčiai, kiek leidžia programos „Europos solidarumo korpusas“ taisyklės bei dotacijos sutarčių sąlygos. Šie principai galioja tiek išvykstamajam, tiek atvykstamajam mobilumui.

   

  • Atkreipiame dėmesį, kad Agentūra, remiantis sutartimi su projekto vykdytoju bei programos vadovu, gali pritaikyti force majeure tik tais atvejais, kai veiklos vyksta ar turėtų vykti, arba dalyvis turi atvykti iš tų teritorijų, kuriose tuo metu yra paplitęs Korona virusas. Tinkamai pagrįstos išlaidos (pvz., kelionės išlaidos už dalyvį, kuris neatvyko į veiklą iš regiono dėl jame paplitusio Korona viruso) išimties tvarka gali būti pripažįstamos tinkamomis finansuoti ir už jas gali būti atsiskaitoma pagal išimtinėms išlaidoms taikomą tvarką.

   

  Prieš imantis veiksmų, susijusių su veiklų atšaukimu, atidėjimu ar perkėlimu, kitais projekto pokyčiais, kviečiame konsultuotis su Agentūros darbuotojais žemiau nurodytais kontaktais.

   

  Dėl konkrečių atvejų kreipkitės:

  • paštu info@jtba.lt
  • telefonu (8 5) 249 7003
  • arba tiesiogiai į projekto veiksmą prižiūrintį koordinatorių – kontaktai čia.

  Programos „Europos solidarumo korpusas“ vadovas: