Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 


  Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

  Apie

  „Europos solidarumo korpusas“ yra Europos Sąjungos jaunimo rėmimo programa. Ja siekiama suteikti jauniems žmonėms galimybių tobulėti padedant kitiems.

  2021–2027 m. programai „Europos solidarumo korpusas“ bendrai numatytas 1,009 mlrd. eurų biudžetas – šie pinigai padės jauniems žmonėms įgyvendinti bendruomenes stiprinančias iniciatyvas savo krašte arba savanoriaujant užsienyje.

  Kam programa skirta?

  Programa siekiama suteikti jauniems žmonėms galimybių tobulėti padedant kitiems, t.y. skatinti jaunimo veiklas, kuriančias vieningumą, bendruomeniškumą. Pasinaudoti programos parama gali visi, kuriems šis tikslas taip pat artimas.

  Jauni žmonės (18–30 m.), pasinaudoję programa, gali dalyvauti tarptautiniuose savanorystės projektuose – t. y. savanoriauti užsienyje.

  Taip pat susibūrę į grupes (formalias arba neformalias) jauni asmenys gali įgyvendinti savo idėjas – vietinius Solidarumo projektus, kurie stiprintų jų vietos bendruomenes.

  Su jaunimu dirbančios organizacijos, pasinaudoję programa, gali įgyvendinti projektus, įveiklinančius jaunus žmones bendruomeniškumą skatinančioms veikloms.

  Kokią paramą suteikia programa?

  Vykstantiems savanoriauti į užsienį, programa kompensuoja visas su dalyvavimu pasirinktame projekte susijusias išlaidas: kelionę, apgyvendinimą, vietinį transportą, kalbos kursus, mokymus ir sveikatos draudimą. Taip pat skiria kišenpinigius bei maistpinigius.

  Siekiantys įgyvendinti programos tikslą atitinkančius projektus – teikdami projektų paraiškas nurodo ir pagrindžia, kokio biudžeto reikės veiklų įgyvendinimui. Paraiškas vertina nepriklausomi ekspertai, kurių balais ir komentarais remiantis priimamas sprendimas dėl finansavimo.

   

  PROGRAMA PASINAUDOJUSIŲ PATIRTYS

   

  Daugiau naudingos informacijos

  Norėdama (-as) daugiau sužinoti apie „Europos solidarumo korpusą“ skaityk programos portalą: European Youth Portal (europa.eu)

  Pasisemk įkvėpimo ir idėjų projektams iš kitų projektų visoje Europoje ir už jos ribų: Solidarity Projects | European Youth Portal (europa.eu)

  Dar daugiau Europos Sąjungos galimybių švietimo, mokymo, jaunimo, sporto, garso ir vaizdo, kultūros, pilietiškumo ir humanitarinės pagalbos srityse ieškok Europos švietimo ir kultūros vykdomosios įstaigos (EACEA) tinklalapyje: EACEA (europa.eu)