Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 


  Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

  Naujienos
  • Pradžia
  • Naujienos
  • „AccessAbility” – ES jaunimo programos kaip jaunimo su negalia mobilumo projektų įgalintojai
  „AccessAbility” – ES jaunimo programos kaip jaunimo su negalia mobilumo projektų įgalintojai
  2022 03 12

  Partnerysčių kūrimo renginys

  REGISTRACIJA iki kovo 22 d.: SALTO-YOUTH

  Gegužės 3-7 d., 2022 | Budapeštas, Vengrija

  Šis partnerysčių kūrimo renginys suteiks galimybę susirasti partnerių ir partnerių organizacijų būsimam tarptautiniam bendradarbiavimui, kad būtų galima tęsti įtraukius Europos solidarumo korpuso ir Erasmus+ programų projektus.

  Viena vertus, yra organizacijos, kurios atviros dalyviams su negalia ir stengiasi imtis tolesnių konkrečių veiksmų. Kita vertus, yra organizacijų, kurios atstovauja sau, dirba su jaunimu, turinčiu negalią, arba dirba su įvairiomis jaunimo grupėmis ir yra suinteresuotos kurti įtraukius projektus su partneriais iš užsienio.

  „AccessAbility” pasiūlys atvirą erdvę pažinti kitų specialistų darbus ir patirtį, iššūkius ir sėkmes/nesėkmės. Tai suteiks galimybę susirasti partnerių būsimam tarptautiniam bendradarbiavimui.

  Be to, dalyviai gaus informacijos apie įtraukimo į ES programas Erasmus+ ir Europos solidarumo korpusas galimybes. Abi programos siūlo priemones, skirtas jaunų žmonių, turinčių negalią ar sveikatos problemų, dalyvavimui įgalinti ir remti, pvz.: finansinės priemonės programos veiksmuose, priemonių rinkiniai ir kt. Nacionalinės agentūros atstovai atsakys į klausimus ir patars. Renginio metu bus nustatyti ir surinkti kiti informacijos šaltiniai.

  Ši partnerystės kūrimo veikla suteiks galimybę susirasti partnerių ir partnerių organizacijų būsimam tarptautiniam bendradarbiavimui, ypač Erasmus+ ir Europos solidarumo korpuso programų rėmuose.

  Tikslai ir uždaviniai

  • Išnagrinėti Erasmus+ ir Europos solidarumo korpuso programas kaip įrankius, padedančius kurti įtraukius projektus, ypač susijusius su jaunimu, turinčiu negalią ar turinčių sveikatos problemų.

  • Įsivertinti ir dalytis su kitais specialistais konkrečia informacija, patirtimi bei (vis dar) atvirais klausimais.
  • Sukurti atvirą erdvę susitikimams su organizacijomis-partnerėmis, skatinant būsimą tarptautinį bendradarbiavimą.

  Tikslinė grupė

  Partnerystės kūrimo veikloje gali dalyvauti savanoriaujantys ir profesionalūs jaunimo darbuotojai, atstovaujantys organizacijoms/struktūroms/grupėms, kurios yra:

  • arba tiesiogiai dirbančios su jaunimu su negalia,
  • arba atviros bendradarbiavimui su organizacijomis, dirbančiomis su jaunimu su negalia, siekiant įtraukti juos į tarptautinį jaunimo mobilumo projektą pagal Erasmus+ jaunimo srities arba Europos solidarumo korpuso programas.

  Organizatoriai ir komanda:

  Tempus Közalapítvány | Tempus Public Foundation (Vengrijos Nacionalinė agentūra)

  Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse agentuuri noorteprogrammide keskus (Estijos Nacionalinė agentūra)

  JUGEND für Europa (Vokietijos Nacionalinė agentūra)

  Agentia Nationala pentru Programe Comunitare in Domeniul Educatiei si Formarii Profesionale (ANPCDEFP) (Rumunijos Nacionalinė agentūra)

  Atkreipkite dėmesį! Organizatoriai stebės Covid19 pandemijos eiga ir pagal tai, esant situacijai, veikla gali būti atšaukta / įgyvendinama nuotoliu. Jei veikla galės būti įgyvendinama taip, kaip planuota, organizatoriai laikysis visų dalyvaujančiose šalyse taikomų kelionių, sveikatos ir saugos rekomendacijų. Visi dalyviai bus apgyvendinti vienviečiuose kambariuose, dėvimos kaukės, pasirūpinta reikiama dezinfekavimo įranga ir priemonėmis. Daugiau informacijos bus suteikta atrinktiems dalyviams tiesiogiai.

  Dalyviai turėtų atvykti į Budapeštą gegužės 3 d. po pietų ir išvykti gegužės 7 d. (bet kada).

  Veiklos organizatoriai įsipareigoja, kad šis renginys būtų įtraukus ir prieinamas visiems. Jei turite klausimų ar rūpesčių dėl savo poreikių, susisiekite su Luca Pável (tca_ifjusag@tpf.hu).

  Šis projektas organizuojamas pagal nacionalinių agentūrų Įtraukties strateginės partnerystės (SPI) kryptį „Sveikatos problemos ir negalios“. Tai daugiametis bendradarbiavimo projektas, kuriame dalyvauja 19 Erasmus+ jaunimo srities/Europos solidarumo korpuso nacionalinių agentūrų ir du SALTO išteklių centrai (Inclusion & Diversity ir SALTO ESC). SPI, pasitelkdama strateginį bendradarbiavimą, siekia įtraukti daugiau organizacijų, dirbančių su įtrauktimi, ir didinti mažiau galimybių turinčio jaunimo dalyvavimą Erasmus+ ir Europos solidarumo korpuso programose. Daugiau informacijos rasite www.salto-youth.net/rc/inclusion/inclusionfornas/spinclusion

  REGISTRACIJA: SALTO-YOUTH