Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 


  Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

  Naujienos
  • Pradžia
  • Naujienos
  • „Europos solidarumo korpuso“ paraiškų teikėjus kviečiame į nuotolines konsultacijas
  „Europos solidarumo korpuso“ paraiškų teikėjus kviečiame į nuotolines konsultacijas
  2023 09 05

  Jei 2023 m. spalio 4 d. terminui ketinate teikti paraišką „Europos solidarumo korpuso“ solidarumo ar savanoriškos veiklos projektui finansuoti, tačiau kyla klausimų, galite prisijungti į nuotolinę konsultaciją būsimiems pareiškėjams. Jaunimo reikalų agentūros „Europos solidarumo korpuso“ projektų koordinatorės yra pasiruošusios papasakoti apie solidarumo ir savanoriškos veiklos projektus, atsakyti į jūsų klausimus ir atkreipti dėmesį į svarbiausius dalykus teikiant paraišką. Registruotis į nuotolines konsultacijas kviečiame pagal žemiau nurodytą tvarkaraštį.

  2023 m. „Europos solidarumo korpuso“ programai jau buvo pateiktos 63 projektų paraiškos, iš kurių dotacijos buvo skirtos 39 projektams, į savanoriškas ir solidarumo veiklas tiesiogiai įtrauksiantiems beveik 260 jaunų žmonių.

  „Europos solidarumo korpuso” programa siekiama suteikti jaunuoliams, įskaitant mažiau galimybių turinčius jaunuolius, lengvai prieinamų galimybių dalyvauti solidarumo veikloje, padėti jiems sustiprinti savo gebėjimus, sudaryti geresnes sąlygas aktyviai įsitraukti į pilietinės visuomenės veiklą.

   

  Programa skatina jaunimo organizacijas bei jaunus žmones, rengiančius bei įgyvendinančius projektus ar juose dalyvaujančius, orientuotis į ES politinius prioritetus. Įgyvendinant programą ypač svarbios šios kryptys:

  • įtrauktis ir įvairovė – siekti, kad projektais būtų įtraukiamos ir vienijamos įvairios jaunimo grupės, nepaisant socialinės padėties, gebėjimų, sveikatos sutrikimų, kultūros, įsitikinimų ir pan.;
  • ekologija ir tvarumas – siekti, kad projektais būtų skatinamas aplinkos atžvilgiu tvarus ir atsakingas elgesys;
  • skaitmeninė pertvarka – siekti, kad projektai prisidėtų prie skaitmeninių įgūdžių gerinimo, skaitmeninio raštingumo ir skaitmeninių technologijų keliamos rizikos bei galimybių supratimo;
  • jaunimo dalyvavimas demokratiniuose procesuose ir pilietinis aktyvumas.

  Šį paraiškų teikimo terminą ypatingai laukiami projektai, atliepiantys tvarumo ir skaitmeninės pervarkos prioritetus – 2023 m. Lietuvoje jų sulaukta mažiausiai.

   

  REGISTRACIJA Į NUOTOLINES KONSULTACIJAS

  • Rugsėjo 12 d. 15:00. Konsultacija apie solidarumo projektus paraiškų teikėjams. REGISTRACIJA
  • Rugsėjo 15 d. 11:30. Konsultacija apie savanoriškos veiklos projektus paraiškų teikėjams. REGISTRACIJA

  Kilus klausimų, kreipkitės į Jaunimo reikalų agentūros koordinatores – KONTAKTAI.