Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 


  Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

  Naujienos
  • Pradžia
  • Naujienos
  • Ieškote įkvėpimo? Apsilankykite „Europos solidarumo korpuso“ projektų platformoje
  Ieškote įkvėpimo? Apsilankykite „Europos solidarumo korpuso“ projektų platformoje
  2019 10 08

  Informuojame, kad jau pradėjo veikti tarptautinė „Europos solidarumo korpuso“ projektų platforma. Joje galima rasti įvairių projektų, finansuojamų nuo 2018 metų skirtingose Europos šalyse, aprašus.

  Koks platformos tikslas?

  Siekiama, jog bendra projektų aprašų platforma taptų įkvėpimo šaltiniu tiems, kurie galvoja apie projekto rengimą ir paraiškos finansavimui teikimą, bet vis dar pritrūksta idėjų ar motyvacijos. Taip pat – viešai prieinama platforma sukuria galimybę su jau vykstančiais „Europos solidarumo korpuso“ projektais bei jų nauda susipažinti visai visuomenei.

  Kaip ieškoti dominančių projektų aprašų?

  Projektų galima ieškoti pagal raktažodžius.

  Taip pat pasirenkant projekto statusą (vykstantis ar užbaigtas); finansavimo metus; projekto tipą (savanorystės projektas, įdarbinimo ir stažuočių projektas; Solidarumo projektas), projekto temą (pavyzdžiui, kultūra, verslumas, socialinė įtrauktis, t.t.), šalį, projektą įgyvendinančios organizacijos tipą.

  Kaip į platformą įkelti savo projekto aprašą?

  Finansuotų projektų aprašai į platformą bus sukelti automatiškai. Projektui atsiradus platformoje, projekto vykdytojai gaus automatinį laišką, kad gali įkelti projekto rezultatus, organizacijos logotipą, t.t.,  ir instrukciją, kaip tai padaryti.

   

  „Europos solidarumo korpuso“ projektų platformą galite rasti ČIA. 
  Kyla klausimų? Kreipkitės į programos „Europos solidarumo korpusas“ koordinatores.