Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 


  Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

  Naujienos
  • Pradžia
  • Naujienos
  • JRD organizuoja tarptautinį renginį organizacijoms, dirbančioms su intelekto sutrikimų turinčiais jaunuoliais
  JRD organizuoja tarptautinį renginį organizacijoms, dirbančioms su intelekto sutrikimų turinčiais jaunuoliais
  2021 09 27

  Jaunimo reikalų departamentas siekia skatinti organizacijų, dirbančių su intelekto sutrikimų turinčiais jaunuoliais, tarptautinį bendradarbiavimą. Lapkričio 22 d. prasidės tris dienas truksiantis nuotolinis renginys, kuriame dalyviai iš su tiksline grupe užsiimančių organizacijų dalinsis patirtimi, ieškos bendrumų ir svarstys, kaip norėtų bendradarbiauti.

  Mažiau galimybių turinčių jaunuolių įtrauktis yra vienas iš „Erasmus+“ ir „Europos solidarumo korpuso“ programų prioritetų, todėl siekiame, kad šių programų galimybėmis kuo labiau galėtų pasinaudoti organizacijos, dirbančios su įvairiomis kliūtimis susiduriančiu jaunimu. Be to, pastebima, kad organizacijos, dirbančios su intelekto sutrikimų turinčiais jaunuoliais, ir dalyvaujančios minėtose programose turi puikių idėjų projektų turiniui bei pasiekia kokybiškų rezultatų.

  „Pastebime, kad dažnai įvairios platformos, kurios turėtų skatinti organizacijų, dirbančių su mažiau galimybių turinčiais jaunuoliais, bendradarbiavimą, įtraukia per platų spektrą tikslinių grupių– taip organizacijos, dirbančios su intelekto sutrikimų turinčiais jaunuoliais, susitinka su organizacijomis, kuriose yra narių, turinčių kitokių negalių, pavyzdžiui, regos ar judėjimo sutrikimų. Galiausiai paaiškėja, kad šios organizacijos tarpusavyje turi ne tiek jau daug bendro ir bendradarbiavimas stringa. Mes siekiame paskatinti būtent organizacijų, dirbančių su intelekto sutrikimų turinčiais jaunuoliais, bendradarbiavimą“, – aiškino JRD vyriausioji specialistė Karolina Lipnickienė.

  Pagrindiniai renginio tikslai yra gerųjų tarptautinio bendradarbiavimo praktikų, profesinių kontaktų mainai, informacija apie galimybes, kurias teikia tarptautinis bendradarbiavimas pasitelkiat „Erasmus+“, „Europos solidarumo korpuso“ programų galimybes ir, svarbiausia, žengti pirmuosius žingsnius į naują šių organizacijų partnerystės tinklą.

  Kviečiame pildyti registracijos anketą iki spalio 5 d. Su atrinktais kandidatais susisieksime asmeniškai.

  Daugiau informacijos ir registracija:
  hhttp://trainings.salto-youth.net/9704