Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 


  Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

  Naujienos
  Konferencija Suomijoje: „Europa kalba apie solidarumą”
  2022 03 12

  Konferencija – Simpoziumas – Forumas

  REGISTRACIJA iki kovo 27 d.: SALTO-YOUTH

  Gegužės 18-20 d., 2022 | Helsinkis, Suomija

  „Europa kalba apie solidarumą” renginys suteiks erdvės dialogams apie solidarumo Europoje supratimą. Renginys suburs ekspertus, kurie nagrinės solidarumo supratimą jaunimo sektoriuje.

  „Europa kalba apie Solidarumą“ pateiks solidarumo jaunimo srityje apžvalgą. Išoriniai ekspertai pristatys skirtingas solidarumo sampratas, skatins kritinį mąstymą apie solidarumo supratimą ir atvers erdvę atviram dialogui. Dalis programos bus skirta dalyviams dalytis patirtimi ir žiniomis.

  Renginio uždaviniai:

  • Suteikti platformą diskusijoms apie įvairius solidarumo aspektus ir solidarumo supratimą 2022 metais
  • Parodyti įvairius įkvepiančius Europos solidarumo korpuso programos (ir ne tik) pavyzdžius ir praktikas, susijusias su solidarumu, siekiančias skatinti solidarumą kaip pagrindinę vertybę Europoje

  Tai dviejų dienų renginys, kuris prasideda 2022 m. gegužės 18 d. 16 val. ir baigiasi gegužės 20 d. pietų metu.

  Dalyviai

  „Europa kalba apie Solidarumą“ suburs apie 40 žmonių iš įvairių sričių, besidominčių solidarumo tema. Dalyvių atrankos kriterijai – domėjimasis dialogais apie solidarumą, ryšys su solidarumo tema ir kuo įvairesnių sektorių atstovavimas.

  Ši veikla jums tinka, jei dirbate jaunimo srityje arba solidarumo pilietinėje visuomenėje srityje. Galite atstovauti viešąjį sektorių, pvz.: ministerijas, vyriausybės įstaigas, regionus, savivaldybes, parapijas; arba pilietinę visuomenę, pvz.: kultūros sektorių, sporto sektorių, aplinkosaugos sektorių, sveikatos ir neįgaliųjų organizacijas, tikėjimo grupes ir kt.; privatų sektorių pvz.: socialines įmones ar pilietinės visuomenės judėjimus; tokius kaip nuomonės formuotojai, turinio kūrėjai, tinklaraštininkai, aktyvistai. Taip pat galite atstovauti žiniasklaidai kaip žurnalistas ar turinio kūrėjas.

  „Europa kalba apie Solidarumą“ renginys yra labai susijęs su dabartiniais Europos tikslais, skirtais jaunimui, pvz.: Europos jaunimo metais ir struktūrinio dialogo procesu. Ši veikla bus pirmoji iš įvairių renginių, įgyvendinamų keliose šalyse. Čia galite rasti papildomos informacijos apie  „Europa kalba apie Solidarumą“ https://www.salto-youth.net/rc/solidarity/solidarity-concepts/europetalks/ , o klausytis tinklalaidžių galima https://bit.ly/podcastEuropeTalks.

  Komanda

  Veiklą fasilituos du patyrę mokymų vadovai: Anna Peltoniemi ir Elisabeth Einwanger

  Galimi atsisiuntimai:

  REGISTRACIJA: SALTO-YOUTH