Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 


  Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

  Naujienos
  Kviečiame dalyvauti „Europos egzamine“
  2020 04 27

  Jau vienuoliktą pavasarį rengiamas Europos Komisijos atstovybės konkursas kviečia prasmingai praleisti laisvą laiką ir paminėti artėjančią Europos dieną, kuri švenčiama gegužės 9-tąją. „Europos egzaminas“ vyks visai šalia Jūsų – kiekvienas galės dalyvauti savo namuose, prisijungus prie interneto ryšio.

   

  Du būdai, kaip dalyvauti: 

  • Individualiai – pavieniams dalyviams iš anksto registruotis nereikia;
  • Drauge su kolegomis – jums tereikia užregistruoti savo organizaciją ar darbovietę čia ir pakviesti kolegas spręsti „Europos egzamino“ užduotis. Kuo jūsų daugiau, tuo smagiau – masiškiausiai „Europos egzamine“ sudalyvavusi organizacija bus apdovanota specialiu prizu.

  Užduotis dalyviai kviečiami spręsti internetu (gegužės 8 d. 09:00–23:59 val.).

   

  „Europos egzaminą“ organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje. Projekto partneriai: LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, „Europe Direct“ informacijos centrai, Jaunimo Europos komanda, Valstybės pažinimo centras, „Lux Express“ ir didžiausias Baltijos šalyse inovacijų festivalis „Login“. Informacinis partneris – Lietuvos radijas ir televizija.

   

  Jeigu turite klausimų, susijusių su „Europos egzaminu“, kreipkitės į Mintarę Varanavičiūtę el. paštu mintare@coagency.lt arba tel. +370 673 84584.