Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 


  Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

  Naujienos
  • Pradžia
  • Naujienos
  • „Linija” – partnerysčių stiprinimo veikla Baltijos ir centrinės Europos šalims (Slovakija)
  „Linija” – partnerysčių stiprinimo veikla Baltijos ir centrinės Europos šalims (Slovakija)
  2023 04 18

  Partnerysčių stiprinimo veikla

  Birželio 26-29 d., 2023 m. | Slovakija

  REGISTRACIJA iki balandžio 28 d. 

   

  Jaunimo organizacijų atstovai – jaunimo darbuotojai, lyderiai ir projektų vadovai – kvietimas jums! Atraskite naujų ir sustiprinkite senus ryšius su analogiškomis organizacijomis centrinėje Europoje (Slovakijoje, Čekijoje ir Lenkijoje) bei Baltijos šalyse (Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje).

   

  Organizacijos iš šių šalių susiduria su panašiais iššūkiais dalyvių ir finansavimo atžvilgiu. Nepaisant skirtingų nacionalinių teisės aktų, Europos solidarumo korpuso taisyklės yra vienodos kiekvienoje šalyje. Tad „Linija” yra gera erdvė tarpusavio supratimui bei dalinimuisi gerosiomis patirtimis, projektų idėjomis bei galimais dalyviais. 

   

  Kadangi šalių skiriami biudžetai skiriasi, o projektų skaičius ne visada yra subalansuotas biudžeto atžvilgiu, vienas iš veiklos tikslų yra sudaryti partnerysčių galimybę, kuri leistų lengviau dalytis projektų idėjomis, pasitelkti partnerius kitose šalyse kaip koordinatorius, taip pat efektyviau išnaudoti siuntimo ir priėmimo veiklą. Tai sustiprins Europos šalių bendradarbiavimą ir projektams suteiks taip trokštamos ES pridėtinės vertės. 

   

  Renginio tikslai:

  • kurti tvirtas savanoriškos veiklos organizacijų partnerystes, daugiausiai dėmesio skiriant socialinės įtraukties, skaitmenizacijos, aplinkos apsaugos ir dalyvavimo prioritetams. 
  • Suteikti galimybę susitikti skirtingų šalių nacionalinių agentūrų atstovams bei sukurti erdvę diskusijai, konsultavimuisi dėl projektų idėjų bei grįžtamajam ryšiui. 
  • Suprasti vienas kito bendrus iššūkius, kylančius dėl programos ir išorės veiksnių, taip pat suprantant individualias problemas, kylančias dėl šalies politikos ir padėties.
  • Keistis ir dalintis projektų idėjomis, gerosiomis patirtimis. 

   

  Tikimasi, kad veikla taip pat padės suintensyvinti mobilumą tarp Baltijos ir centrinės Europos šalių. 

   

  Atrinktiems dalyviams veikla nieko nekainuos, bus suteiktas apgyvendinimas ir maitinimas, o kelionės išlaidos bus padengtos. 

  Sužinokite daugiau bei dalyvaukite atrankoje: SALTO-YOUTH