Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 


  Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

  Naujienos
  • Pradžia
  • Naujienos
  • Mokymo kursai apie įtrauktį savanorystės projektuose (Vengrija)
  Mokymo kursai apie įtrauktį savanorystės projektuose (Vengrija)
  2023 03 08

  Mokymo kursai

  Gegužės 22-26 d., 2023 | Budapeštas, Vengrija

  REGISTRACIJA iki kovo 27 d. 

  Atraskite Europos solidarumo korpuso (ESK) potencialą įgyvendinant savanorystės projektus su jaunuoliais, turinčiais mažiau galimybių!

  Jei esate socialinis ar jaunimo darbuotojas, projektų vadovas ar lyderis, tiesiogiai dirbantis su jaunimu iš nepalankių aplinkybių, bei jums dar neteko organizuoti projekto su ESK – tai yra jūsų šansas sužinoti daugiau ir išbandyti savo jėgas!

  Kodėl verta dalyvauti?

  Savanoriavimas – tai ne tik vertinga metodika pasiekti jūsų organizacijos įtraukties tikslus. Savanoriavimo projektai gali tapti gyvenimą keičiančia patirtimi jaunimui iš nepalankių aplinkybių (turinčių mažiau galimybių dėl socialinių ir ekonominių sunkumų, kultūrinių skirtumų, sveikatos ar neigalumo, diskriminacijos, geografinės padėties ir t.t.)

  Mokymuose susipažinsite, kokią naudą tarptautinis bendradarbiavimas gali atnešti jūsų organizacijai ir mažiau galimybių turinčiam jaunimui. Čia sužinosite apie ESK finansavimo galimybes bei išmoksite kaip žingsnis po žingsnio suorganizuoti savanoriškos veiklos projektą. Be to, mokymuose praplėsite savo žinias apie įvairius savanorystei ir įtraukčiai skirtus išteklius bei pagalbinius įrankius, pasisemsite įkvėpimo iš vietinių pavyzdžių ir kitų dalyvių. 

  Kad ir patys mokymų kursai būtų įtraukūs, organizatoriai yra pasiruošę pasirūpinti skirtingais dalyvių poreikiais (kaip antai asmenų su negalia ar specialia sveikatos būkle, vienišų motinų ir t.t.). Be to, mokymai, kelionė, maitinimas ir apgyvendinimas atrinktiems dalyviams yra pilnai kompensuojamas!

  Visa informacija apie mokymus: SALTO-YOUTH