Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 


  Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

  Naujienos
  • Pradžia
  • Naujienos
  • Nuotoliniai mokymai savivaldybių atstovams: „Piliečių aktyvinimas pasitelkiant „Europos solidarumo korpusą“
  Nuotoliniai mokymai savivaldybių atstovams: „Piliečių aktyvinimas pasitelkiant „Europos solidarumo korpusą“
  2021 09 30

  Lapkričio 2-3 d. vyks tarptautiniai nuotoliniai mokymai, orientuoti į savivaldybių atstovus, dirbančius su jaunimu, kurie siekia į savo tarptautinių ar vietos reikalų veiklą įtraukti jaunimą. Taip pat renginio organizatoriai kviečia ir jaunimo organizacijų atstovus, kurie dirba su savivaldybių atstovais. Laukiami ir jaunimo organizacijų bei savivaldybių atstovų tandemai.

  Renginiu siekiama motyvuoti ir remti savivaldos institucijas, kurios pasinaudotų „Europos solidarumo korpuso“ programa stipresniam visuomenės solidarumui. Per renginį bus nagrinėjama, kaip solidarumo vertybes diegti bendruomenėje ir pasitelkti jas socialinėms jaunimo inovacijoms bei jaunimo įsidarbinimo galimybėms didinti.

  Viena iš renginio dalių – konkretūs pavyzdžiai, kaip „Europos solidarumo korpuso“ programa pasinaudojo Europos ir šalių partnerių savivaldybės ir jų jaunimo atstovai.

  Registracija į renginį iki spalio 6 d.

  Daugiau informacijos ir registracija: SALTO-YOUTH – European Training Calendar – Activating citizens – municipalities making use of the European Solidarity Corps