Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 


    Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

    Organizacijos (grupės) registravimas ir OID kodo gavimas
    • Pradžia
    • Organizacijos (grupės) registravimas ir OID kodo gavimas

    Organizacijos (neformalios grupės) registravimas ir OID kodo gavimas 

    Norėdami teikti paraišką „Europos solidarumo korpuso“ programai, visų pirma, turite užregistruoti savo organizaciją ar neformalią grupę ir gauti organizacijos identifikavimo kodą – OID.

    OID (Organisation ID) yra kodas, reikalingas organizacijos identifikavimui. 

    OID kodas yra suteikiamas šioje sistemoje. 

    SVARBU! Jeigu jūsų organizacija jau teikė paraiškas ir / ar vykdė „Erasmus+“ arba „Europos solidarumo korpuso“ finansuotus projektus, administruojamus JRA ir / ar ŠMPF, ar jau turite PIC kodą iš ankstesnės programos, jums nereikia iš naujo registruoti organizacijos, nes Organizacijos ID jai yra suteiktas automatiškai. Ta pati organizacija negali turėti kelių paskyrų. Dublikatai yra ištrinami.

     

    1 žingsnis. EU login susikūrimas 

    Kad užsiregistruotų „Erasmus+“ ir Europos solidarumo korpuso Organizacijų registracijos sistemoje, organizacijai (arba jaunimo grupei) atstovaujantis asmuo turi susikurti ES prisijungimo paskyrą „EU Login“.

     

    2 žingsnis. Organizacijos (neformalios grupės) registravimas organizacijų registracijos sistemoje ir reikalingų dokumentų įkėlimas  

    Užregistravus organizaciją ar grupę, į jos paskyrą reikia įkelti keletą dokumentų, kad nacionalinių agentūrų darbuotojai galėtų patikrinti jūsų organizacijos (grupės) duomenis ir juos patvirtinti (sertifikuoti).  

    Organizacijos (juridiniai asmenys) turi įkelti šiuos dokumentus: 

    1. Ne senesnį kaip 6 mėn. Elektroninį sertifikuotą išrašą (ESI)tai elektroninis įmonės pažymėjimas, kuriame atsispindi svarbiausia aktuali informacija apie įmonę: pavadinimas, kodas, buveinė, veiklos tikslai, vadovas ir kt. Šis pažymėjimas yra saugus, nes pagal ESI prieigos raktą bet kuri trečioji šalis Registrų centro tinklalapyje gali pasitikrinti įmonės duomenų autentiškumą.  Išrašas būti ir trumpasis, svarbu, kad jame būtų nurodytas dabartinis organzacijos vadovas (-ė). (ne senesnį kaip 6 mėn.)
    2. Atnaujintą juridinio asmens formą. 
    3. Atnaujintą finansinių duomenų formą (jeigu kartu pateikiamas banko sąskaitos išrašas, banko antspaudas ir banko atstovo parašas nėra būtini). 

    Reikalingas formas rasite čia: 

    Prerequisites for organisation registration | Erasmus+ and European Solidarity Corps programmes 

    SVARBU! Jeigu prašoma dotacijos suma viršija 60 000 EUR, pareiškėjams gali reikėti įkelti papildomus  dokumentus savo finansiniam pajėgumui įrodyti. Tokiu atveju gausite laišką iš nacionalinės agentūros darbuotojų. 

     

    Neformalios grupės į organizacijų registracijos sistemą turi įkelti:

    1. grupės narių sąrašą su vardais, pavardėmis ir gimimo datomis;
    2. grupės lyderio asmens tapatybės kortelės kopiją.

    Nuorodos: 

    Organizacijų registravimo sistema: Opportunities for Erasmus+ | Erasmus+ and European Solidarity Corps programmes

    Video anglų kalba, kaip užregistruoti organizaciją ir sukelti dokumentus. 

    How to register my organisation in Organisation Registration system – Erasmus+ & European Solidarity Corps guides – EC Public Wiki 

     

    3 žingsnis. Organizacijos (neformalios grupės) patvirtinimas (sertifikavimas) 

    Peržiūrėję jūsų įkeltus dokumentus, nacionalinės agentūros darbuotojai patvirtins (sertifikuos) jūsų organizaciją (grupę).