Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 


  Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

  Naujienos
  • Pradžia
  • Naujienos
  • Pažintinis vizitas čekų organizacijose, įsitraukusiose į ESK savanorystės veiklą
  Pažintinis vizitas čekų organizacijose, įsitraukusiose į ESK savanorystės veiklą
  2024 01 19

  Pažintinis vizitas

  Balandžio 22-26 d., 2024 m. | Brno ir Tišnovas, Čekija

  REGISTRACIJA iki sausio 29 d. 

  Jaunimo darbuotojai, lyderiai bei projektų vadovai – įsikvėpkite ir praplėskite savo akiratį tarptautinėje aplinkoje! 

  Čekų organizacijos kviečia apsilankyti jų gimtinėje, susipažinti ir diskutuoti apie sėkmingas praktikas ir patirtis darbo su jaunimu srityje. Pažintinio vizito metu dalyviai turės galimybę susitikti su 3 vietinėmis organizacijomis, kurios aktyviai priima savanorius Europos solidarumo korpuso programos rėmuose: 

  • Spolek Hnízdo, Tišnovas. Ši organizacija daugiausia dėmesio skiria bendruomenės švietimui. Jie yra įkūrę pradinių mokyklų ir darželių, kuriuose taikomos novatoriškas prieigos ir ieškoma bendruomenės poreikiams pritaikytų sprendimų. 
  • Hnutí Brontosaurus, veikianti gamtos apsaugos, darbo su jaunimu ir patyriminės pedagogikos srityse. Ji taip pat reguliariai organizuoja renginius ir stovyklas jaunimui. 
  • Za sebevědomé Tišnovsko organizacija, kuri rūpinais Tišnovo regiono kultūros ir gamtos paveldo išsaugojimu ir atkūrimu. Ji valdo ekokonsultacinį centrą, miško darželį ir organizuoja daugybę renginių vietos bendruomenei. 

  Čia dalyviams bus suteikta erdvė diskutuoti ir lyginti skirtingas pritaikytas programos ir darbo su jaunimu praktikas. Taip pat tai galimybė auginti naujas idėjas ir atrasti ryšių ateities partnerystėms. 

  Pati programa prasidės nuo balandžio 23 d. – 22 d. diena yra skirta dalyvių atvykimui į Prahą ir kelionei iki Brno. Balandžio 26 d. – išvykimo diena. Užsiėmimo metu bus leidžiamas laikas lauke. 

  Susidomėjote? Tuomet kviečiame drąsiai registruotis į atranką – atrinktiems dalyviams pažintinis vizitas bus pilnai finansuojamas!

  Visa informacija: SALTO-YOUTH