Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 


  Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

  Naujienos
  • Pradžia
  • Naujienos
  • Turinčių „Youthpass“ pažymėjimą – jau daugiau nei milijonas
  Turinčių „Youthpass“ pažymėjimą – jau daugiau nei milijonas
  2019 09 23

  Jau daugiau nei milijonas jaunų žmonių, dalyvavusių programų „Erasmus+“ ir „Europos solidarumo korpusas“ projektuose, yra įgiję „Youthpass“ pažymėjimus. Ta proga skelbiamas konkursas – turintys pažymėjimus kviečiami dalintis savo istorijomis apie „Youthpass“ ir laimėti išskirtinius prizus.

  APIE KONKURSĄ

  Ką reikia daryti? Pasidalinti savo patirtimi apie susidūrimą su „Youthpass“ – kaip sekėsi jį pildyti, kokio projekto metu tą darei, kaip vertini šį pažymėjimą, kokią naudą jis tau suteikė ir pan. Istorija gali būti tiek aprašyta (ne daugiau A4 puslapio apimties, geriausia – su nuotraukomis), tiek pateikta video formatu (ne ilgesnis nei 1 minutė, geriausia – su subtitrais). Siunčiant svarbu nepamiršti nurodyti savo vardo, pavardės.

  Kur siųsti? 1Myouthpasses@salto-youth.net

  Iki kada? Istorijų laukiama iki rugsėjo 30 d. 19 val. Lietuvos laiku.

  Kokie prizai? Unikalios kelioninės kuprinės iš www.ethnotek.com.

   

  Bus apdovanoti 2 asmenys – vieną nugalėtoją išrinks komisija, kitą – socialinių medijų vartotojai. Istorijomis bus dalinamasi šiuose kanaluose:

  Plačiau apie konkursą ČIA.

  KAS YRA „YOUTHPASS“?

  Tai pažymėjimas, patvirtinantis dalyvavimą programų „Erasmus+“ ir „Europos solidarumo korpusas“ veiklose, jų metu įgytą neformaliojo ugdymo patirtį bei pripažįstantis dalyvavimą projekte kaip mokymosi laikotarpį.

  „Youthpass“ pažymėjime yra fiksuojamas per projektą įvykęs dalyvio pokytis įvairiose srityse.

  Kadangi „Youthpass“ pirmiausia yra savirefleksijos įrankis – pažymėjimą pildo pats dalyvis. Jis, padedamas projekto įgyvendintojų, įsivertina savo pokytį, išmokimus.

  Pažymėjimas yra naudojamas visose šalyse, kurios dalyvauja ES programose „Erasmus+“ ir „Europos solidarumo korpusas“. Siekiama, kad „Youthpass“ būtų atpažįstamas ir vertinamas vietiniu, nacionaliniu bei tarptautiniu lygmenimis.

  KOKIA „YOUTHPASS“ NAUDA?

  „Youthpass“ padeda jaunam žmogui mokytis reflektuoti – t. y. sekti ir suprasti savo tobulėjimo, mokymosi procesą.

  Lietuvoje „Youthpass“ pripažintas ir formaliojo švietimo sistemoje. Jau antrus metus stojantys į Lietuvos aukštąsias mokyklas, bakalauro studijų programas, LAMA BPO sistemoje pateikę „Youthpass“ pažymėjimą gauna papildomą ketvirtį balo.

  Ieškodami darbuotojų į „Youthpass“ pažymėjimą atsižvelgia ir dalis darbdavių.

  Daugiau informacijos apie „Youthpass“ ČIA.

  Jei lieka klausimų, kviečiame rašyti aiste@jtba.lt.