Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 


  Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

  Naujienos
  Ukrainai kaip niekad reikalingas mūsų visų palaikymas
  2022 02 25

  Vakar naktį Rusija pradėjo plačią karinę agresiją prieš Ukrainą, tad šiuo metu Ukrainai kaip niekad reikalingas mūsų visų palaikymas. Ukrainos žmonės kovoja ne tik už teritorinį vientisumą, laisvę bei suverenitetą, bet taip pat ir už Pasaulį, kurį valdo ne žiaurumas ir smurtas, o demokratija, žodžio laisvė ir teisės viršenybė. Smerkiame šiuos Rusijos veiksmus ir esame kartu su Ukraina, su jos žmonėmis bei tvirtai remiame Ukrainos nepriklausomybę ir jos teritorinį vientisumą.

  Esant susiklosčiusiai situacijai, svarbu nepanikuoti ir užtikrintai bei kokybiškai dirbti savo darbą, prisidedant prie paramos Ukrainai taip, kaip kiekvienas galime ir gebame. Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos šiuo metu aktyviai komunikuoja dėl pagalbos teikimo su savanoriais bei ruošiasi suteikti projektų įgyvendintojams individualias rekomendacijas dėl projektų įgyvendinimo.

  Susidūrus su intensyviu informacijos srautu apie karą, vaikai bei paaugliai gali jausti didelį nerimą, pasimetimą, todėl kviečiame nepamiršti ir su jais apie tai pasikalbėti. Paramos vaikams centro rekomendacijas kaip tai daryti galite rasti čia: http://www.pvc.lt/lt/pradzia/9-naujienos/728-kaip-su-vaikais-ir-paaugliais-kalbetis-apie-kara-ukrainoje bei čia: Kaip su vaikais ir paaugliais kalbėtis apie karą Ukrainoje

  O prireikus emocinės pagalbos jaunimui, raginame nedvejoti ir kreiptis į Jaunimo liniją – https://www.jaunimolinija.lt/ .

  Taip pat skatiname visus būti budriais dėl suaktyvėjusios dezinformacijos ir Rusijos skleidžiamos propagandos. Jei skleidžiate informaciją – įsitikinkite, kad ji patikrinta.

  Jeigu šiuo metu ruošiatės keliauti ar esate išvykę, visą aktualią informaciją galite rasti čia: https://keliauk.urm.lt/