Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 


  Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

  Kaip dalyvauti?

  1. Gauti OID kodą.

  OID (Organisation ID) yra kodas, reikalingas organizacijos identifikavimui teikiant paraišką: 1.) Kokybės ženklui gauti; 2.) projekto finansavimui gauti. OID kodas yra suteikiamas šioje sistemoje.

  PLAČIAU APIE OID IR KAIP JĮ GAUTI

  Pastaba toms organizacijoms, kurios turi anksčiau naudotą PIC kodą: OID kodas jums bus sugeneruotas pagal jūsų PIC kodą. Jums tereikia užeiti į naują – Organizacijų registracijos sistemą, pasinaudoti paieškos funkcija, nurodyti savo organizacijos turėtą PIC kodą – ir jums bus sugeneruotas atitinkamas OID kodas. Visa informacija pateikta faile aukščiau. 

   

   

  2. Teikti paraišką Kokybės ženklui (akreditacijai) gauti.

  TEIKTI PARAIŠKĄ

  Teikdami paraišką dėl Kokybės ženklo gavimo turėsite pažymėti, kokiu statusu(-ais) jūsų organizacija planuoja dalyvauti programoje„Europos solidarumo korpusas“.

  GALIMI ORGANIZACIJŲ STATUSAI

  SVARBU
  • Kokybės ženklo paraišką pildykite lietuvių kalba, išskyrus skiltis, kurias prašoma pildyti anglų kalba.
  • Organizacijos, kurios nori suteikti galimybę jauniems žmonėms vykdyti savanorišką veiklą, pildydamos paraiškas kokybės ženklui ir projekto finansavimui gauti privalo kartu pateikti ir užpildytą būsimų veiklų tvarkaraštį (tam, kad būtų įsitikinta, jog siūlomos veiklos bus kokybiškos bei naudingos).

  Gavus paraišką su jūsų organizacija susisieks Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros darbuotojas, kuris įvertins situaciją ir per 2 mėnesius pateiks atsakymą, ar organizacijai suteikiamas Kokybės ženklas, ar ne. Tolimesni veiksmai galimi tik jei Kokybės ženklas suteikiamas.

   

  3. Gavus Kokybės ženklą, iki paskelbto termino reikia užpildyti ir pateikti elektroninę paraišką projekto finansavimui gauti. 2022 m. paraiškų teikimo terminai paskelbti čia. 

  PARAIŠKŲ TEIKIMO FORMOS