Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 


  Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

  Naujienos
  • Pradžia
  • Naujienos
  • (nebetaikoma) Veiklų organizavimo bei išlaidų finansavimo tvarkos koronaviruso pandemijos metu
  (nebetaikoma) Veiklų organizavimo bei išlaidų finansavimo tvarkos koronaviruso pandemijos metu
  2020 06 11

  ATNAUJINTOS TVARKOS ČIA.

   


  Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra (toliau – JTBA) supranta, kad dėl koronaviruso pandeminės situacijos organizacijos ir dalyviai, įgyvendinantys veiklas, remiamas pagal „Europos solidarumo korpuso“ programą, susiduria su įvairiais klausimais dėl veiklų organizavimo bei išlaidų padengimo.

  Atsižvelgiant į taikomus apribojimus dėl koronoviruso paplitimo ir vadovaujantis Europos Komisijos nurodymais bei JTBA direktorės įsakymais, 2020 m. birželio 11 d.  buvo patvirtintos atnaujintos veiklų organizavimo bei išlaidų finansavimo tvarkos koronaviruso pandemijos metu:

  Atnaujinta tvarka dėl „Erasmus+“ ir „Europos solidarumo korpuso“ savanoriškos ir profesinės veiklos projektų veiklų organizavimo ir išlaidų finansavimo laikotarpiu, kai yra taikomi oficialūs apribojimai dėl koronaviruso paplitimo. 

  Atnaujinta tvarka dėl „Europos solidarumo korpuso“ solidarumo projektų veiklų organizavimo ir išlaidų finansavimo laikotarpiu, kai yra taikomi oficialūs apribojimai dėl koronaviruso paplitimo. 

  Kaip ir nurodyta atnaujintose tvarkose, jos panaikina prieš tai buvusių tvarkų  galiojimą.

  Naujosios tvarkos galioja laikotarpiu, kai yra taikomi oficialūs apribojimai veiklų organizavimui ir kelionėms dėl koronaviruso paplitimo. Oficialiais apribojimais laikomi Lietuvos Respublikos Vyriausybės paskelbti nutarimai ir rekomendacijos dėl veiklų organizavimo Lietuvoje, kelionių iš ir į Lietuvą. Oficialiais taip pat laikomi projekto partnerio šalies, atvykstančio dalyvio šalies Vyriausybės nutarimai ir rekomendacijos dėl veiklų neorganizavimo toje šalyje ar nekeliavimo iš ir į jų šalį.

  JTBA apie tvarkų galiojimo pabaigą praneš šioje internetinėje svetainėje bei informuos projektų vykdytojus elektroniniu paštu.