Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 


  Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

  Naujienos
  • Pradžia
  • Naujienos
  • (nebetaikoma) Veiklų organizavimo bei išlaidų finansavimo tvarkos koronaviruso pandemijos metu
  (nebetaikoma) Veiklų organizavimo bei išlaidų finansavimo tvarkos koronaviruso pandemijos metu
  2020 04 27

  ATNAUJINTOS TVARKOS ČIA.

   


  Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra (toliau – JTBA) supranta, kad dėl koronaviruso pandeminės situacijos organizacijos ir dalyviai, įgyvendinantys savanoriškas, profesines ir solidarumo projektų veiklas, remiamas pagal  „Europos solidarumo korpuso“ ir „Erasmus+“ programas, susiduria su įvairiais klausimais dėl veiklų organizavimo bei išlaidų padengimo.

  Atsižvelgiant į taikomus apribojimus dėl koronoviruso paplitimo ir vadovaujantis  Europos Komisijos 2020-03-27 raštu „Coronavirus – Guidance to the NAs on the application of section 3.16 (force majeure) of the Guide for National Agencies and ‘Questions and Answers’ (batch 1)“ bei 2020-04-14 rašto papildymu (batch 2), taip pat JTBA direktorės įsakymais buvo patvirtintos:

  Tvarka dėl „Erasmus+“ ir „Europos solidarumo korpuso“ savanoriškos ir profesinės veiklos projektų veiklų organizavimo ir išlaidų finansavimo laikotarpiu, kai yra taikomi oficialūs apribojimai dėl koronaviruso paplitimo.

  Tvarka dėl „Europos solidarumo korpuso“ solidarumo projektų veiklų organizavimo ir išlaidų finansavimo laikotarpiu, kai yra taikomi oficialūs apribojimai dėl koronaviruso paplitimo.

  Nuostatos taikomos tik tam laikotarpiui, kai yra taikomi oficialūs apribojimai veiklų organizavimui ir kelionėms dėl koronaviruso paplitimo. Oficialiais apribojimais laikomi Lietuvos Respublikos Vyriausybės paskelbti nutarimai ir rekomendacijos dėl veiklų organizavimo Lietuvoje, kelionių iš ir į Lietuvą. Oficialiais taip pat laikomi projekto partnerio šalies, atvykstančio dalyvio šalies Vyriausybės nutarimai ir rekomendacijos dėl veiklų neorganizavimo toje šalyje ar nekeliavimo iš ir į jų šalį.

  Tvarkos galės būti reguliariai atnaujinamos gavus naujus tiesioginius nurodymus iš Europos Komisijos.