Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 


  Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

  Naujienos
  • Pradžia
  • Naujienos
  • Kviečiame teikti „Europos solidarumo korpuso“ projektų paraiškas 2020 m. spalio 1 d. terminui
  Kviečiame teikti „Europos solidarumo korpuso“ projektų paraiškas 2020 m. spalio 1 d. terminui
  2020 08 05

  Informuojame, kad jau prieinamos paraiškų dėl „Europos solidarumo korpuso“ projektų finansavimo formos. Jas galite rasti ČIA.  Paraiškas dėl projektų finansavimo galite teikti iki 2020 m. spalio 1 d. 13.00 val. (Lietuvos laiku).

   

  KOKIŲ PARAIŠKŲ LAUKIAMA?

  Savanoriškos veiklos projektai. Remiami projektai, kuriuos įgyvendindamos organizacijos pagal pasirinktą statusą – arba priima jaunus (18–30 m.) žmones neatlygintinai, ugdomajai, solidarumą skatinančiai veiklai pas save, arba pasirūpina galimybe jaunam žmogui tokią veiklą vykdyti kitoje organizacijoje. Projektai turi teikti naudą ne tik organizacijai, bet ir bendruomenei, visuomenei.

  Tikimasi projektų, kurių tikslai ir veiklos būtų apie: žmogaus teises, diskriminacijos mažinimą, tautinių mažumų teises, neformalųjį ugdymą, pilietiškumą, skaitmeninių įgūdžių, kritinio mąstymo bei medijų raštingumo skatinimą.

  Itin laukiamos paraiškos iš Kokybės ženklą gavusių organizacijų, kurios dar nėra įgyvendinusios projektų.

  Daugiau

  Stažuočių ir įdarbinimo projektai. Paraiškos turėtų būti teikiamos įvairaus profilio organizacijų, galinčių pasiūlyti jauniems (18–30 m.) žmonėms apmokamos, ugdomosios, solidarumą skatinančios veiklos galimybę – stažuotę arba darbą.

  Ypač laukiami tarptautiniai projektai, kuriais būtų siekiama įdarbinti jaunuolius iš kitų ES šalių Lietuvoje, skatinant tarptautiškumą ir jaunų žmonių profesinį augimą bei patirties įgijimą jiems naujoje kultūrinėje darbo aplinkoje.

  Taip pat laukiama ir nacionalinių projektų, kuriais būtų siekiama įdarbinti mažiau galimybių turinčius (susiduriančius su ekonominėmis, socialinėmis, kultūrinėmis, geografinėmis, sveikatos ir pan. kliūtimis) jaunus žmones.

  Itin laukiamos paraiškos iš Kokybės ženklą gavusių organizacijų, kurios dar nėra įgyvendinusios projektų.

  Daugiau

  Solidarumo projektai. Remiama iniciatyvinės grupės veikla savo konkrečioje vietos bendruomenėje su aiškiu problemos įvardinimu ir pagrįstumu bei aiškiai pamatuojamu poveikiu. Paraiškovų prašoma pagrįsti Solidarumo projekto poreikį vietos bendruomenės poreikių tyrimais.

  Sveikintina, jei projekto veiklos sprendžia su aplinkos apsauga susijusias problemas, skatina tvarų ir atsakingą vartojimą ar pan.

  Projektai neturi būti organizacijos įprastų veiklų finansavimo šaltinis.

  Daugiau

   

  Prieš pildant paraiškas rekomenduojame susipažinti su „Europos solidarumo korpuso“ programos vadovu, kuriame rasite išsamią informaciją apie reikalavimus projektų turiniui, viešinimui, finansavimo taisykles ir kt.

   

  Į KĄ DAR SVARBU ATKREIPTI DĖMESĮ?

  Siekiama, kad ES jaunimo ar jaunimui skirtų iniciatyvų rėmimo programos prisidėtų prie socialinės įtraukties didinimo – todėl itin laukiamos bet kurios iš paminėtų veiklų projektų idėjos, įtraukiančios mažiau galimybių turinčius – t.y.  neįgalius, esančius iš nutolusių Lietuvos regionų, patiriančius ar esančius rizikos grupėje patirti diskriminaciją, atstovaujančius tautinėms ir kitokioms mažumoms, pan. – jaunuolius.

  Taip pat siekiama užtikrinti, jog programų parama pasinaudotų kuo daugiau skirtingų organizacijų, veikiančių skirtingose Lietuvos vietovėse. Todėl itin laukiamos paraiškos iš:

  • šiose Lietuvos savivaldybėse veikiančių jaunimo ar su jaunimu dirbančių organizacijų: Anykščių r. sav., Birštono sav., Jonavos r. sav., Jurbarko r. sav., Kaišiadorių r. sav., Kalvarijos sav., Kazlų Rūdos sav., Kelmės r. sav., Klaipėdos r. sav., Kupiškio r. sav., Lazdijų r. sav., Molėtų r. sav., Neringos sav., Pagėgių sav., Panevėžio r. sav., Prienų r. sav., Radviliškio r. sav., Raseinių r. sav., Skuodo r. sav., Šakių r. sav., Šilalės r. sav., Šilutės r. sav., Švenčionių r. sav., Utenos r. sav., Visagino sav.
  • Taip pat ir iš nepaminėtose savivaldybėse veikiančių jaunimo ar su jaunimu dirbančių organizacijų, kurios iki šiol dar nėra pasinaudoję programų galimybėmis.

   

  KAIP TEIKTI PARAIŠKAS?

  Paraiškų formas rasite čia:

  Paraiškų formos teikiamos elektroniniu formatu internete (popierinės paraiškos versijos pateikti nereikia).

  Paspaudus nuorodą pirmiausia atsidarys „EU Login“ (anksčiau vadintos „ECAS“) sistemos langas ir, jei jau esate susikūrę prisijungimo slaptažodį, tereikės suvesti prisijungimo duomenis – tada pateksite į elektroninės paraiškos formos puslapį.

  Jei jungiatės pirmą kartą, spauskite „Create an acount“(sukurti paskyrą), suveskite prašomus duomenis – vardą, pavardę, el. pašto adresą ir t. t. Suvedus visą prašomą informaciją, jūsų nurodytu el. pašto adresu bus išsiųsta nuoroda, kurią paspaudus patvirtinsite registraciją sistemoje.

  Sėkmingai prisijungus, atsidariusiame lange pasirinkite skiltį „Open Calls“ ir čia matysite aktyvius kvietimus teikti paraiškas bei paskelbtas elektronines paraiškos formas ir jų pateikimo terminus.

  Svarbu nepamiršti kartu pateikti teisinio atstovo pasirašytą sąžiningumo deklaraciją ir kitus paraiškoje nurodytus dokumentus.

   

  JEI LIEKA KLAUSIMŲ?

  Dėl smulkesnės informacijos kreipkitės į programos koordinatores – jų kontaktus galite rasti čia.

  Dėl konsultacijų JTBA biure rekomenduojame iš anksto susitarti telefonu +370 5 2497003 ar el. paštu info@jtba.lt.