Užpildyta sėkmingai.
Ačiū!

Prenumeruodami mūsų naujienlaiškį kiekvieną mėnesį gausite:

 


  Norėtumėte gauti naujienas, skirtas:

  Naujienos
  • Pradžia
  • Naujienos
  • Kvietimas teikti paraiškas ES programai „Europos solidarumo korpusas“ 2020 metams
  Kvietimas teikti paraiškas ES programai „Europos solidarumo korpusas“ 2020 metams
  2019 11 15

  Europos Komisija paskelbė oficialų kvietimą teikti paraiškas Europos Sąjungos programai  „Europos solidarumo korpusas“  2020 metams. Šiam kvietimui skirtas biudžetas yra 117 650 000 EUR.

   

  Kokie yra paraiškų teikimo terminai?

  Galutiniai paraiškų pateikimo terminai – toliau nurodytų dienų 13.00 val. Lietuvos laiku.

  Savanoriškos veiklos projektai2020 m. vasario 5 d.
  2020 m. gegužės 7 d.
  2020 m. spalio 1 d.
  Savanoriškos veiklos partnerystė (specialūs susitarimai dėl 2020 m. pagal 2018–2020 m. partnerystės pagrindų susitarimą)2020 m. gegužės 7 d.
  Savanorių grupių veikla prioritetinėse srityse2020 m. rugsėjo 17 d.
  Stažuotės ir įdarbinimas2020 m. vasario 5 d.
  2020 m. gegužės 7 d.
  2020 m. spalio 1 d.
  Solidarumo projektai2020 m. vasario 5 d.

  2020 m. gegužės 7 d.

  2020 m. spalio 1 d.

   

  Paraiškos dėl Kokybės ženklo gali būti teikiamos nuolat.

  Išsamios paraiškų teikimo instrukcijos pateikiamos Europos solidarumo korpuso“ vadove.

   

  Kokių paraiškų laukiama?

  Savanoriškos veiklos projektai. Prioritetas teikiamas paraiškoms nukreiptoms į mažiau galimybių turinčius jaunus žmones. Itin laukiamos paraiškos iš savivaldybių, kuriose projektai „Europos solidarumo korpuso“ programos lėšomis dar nebuvo finansuoti: Alytaus miesto, Alytaus r., Anykščių rajono, Birštono, Druskininkų, Jonavos r., Joniškio r., Jurbarko r., Kaišiadorių r., Kalvarijos, Kauno r., Kazlų Rūdos, Kėdainių r., Kelmės r., Klaipėdos miesto, Klaipėdos r., Kretingos r., Kupiškio r., Lazdijų r., Mažeikių r., Molėtų r., Neringos, Pagėgių, Panevėžio r., Plungės r., Prienų r., Radviliškio r., Raseinių r., Rietavo, Skuodo r., Šakių r., Šalčininkų r., Šiaulių r., Šilalės r., Šilutės r., Širvintų r., Švenčionių r., Tauragės r., Trakų r., Ukmergės r., Utenos r., Varėnos r., Vilkaviškio r., Visagino.

   

  Taip pat tikimasi sulaukti paraiškų iš naujai Kokybės ženklą gavusių organizacijų, kurios dar nėra įgyvendinusios tarptautinių projektų.

  Daugiau

   

  Stažuotės ir įdarbinimas. Paraiškos turėtų būti teikiamos įvairaus profilio organizacijų, galinčių suteikti jauniems žmonėms darbo vietas, įtraukti mažiau galimybių turinčius jaunus žmones iš Lietuvos ir padėti jiems kelti profesinę kvalifikaciją bei palengvinti perėjimą iš švietimo sistemos į darbo rinką.

  Daugiau

   

  Solidarumo projektai. Paraiškos turėtų būti nukreiptos į mažiau galimybių ar negalią turinčių jaunų žmonių įtraukimą bei aktualių problemų sprendimą vietos bendruomenėse, pamatuojamą poveikį po projektinės veiklos. Projektai neturi būti organizacijos įprastų veiklų finansavimo šaltinis. Solidarumo projektai yra skirti konkrečiai iniciatyvinės grupės veiklai savo konkrečioje vietos bendruomenėje su aiškiu problemos įvardinimu ir pagrįstumu bei aiškiai pamatuojamu poveikiu.

  Daugiau

   

  Kaip teikti paraišką?

  Prieš pildant paraiškas rekomenduojame susipažinti su 2020 m. „Europos solidarumo korpuso vadove“ pateikta informacija apie prioritetus, reikalavimus projektų turiniui, viešinimui, finansavimo taisykles ir kt.

  Nuo 2019 m. spalio 22 d. organizacijos ir jaunimo grupės, vykdančios projektus ir/arba norinčios pateikti paraiškas „Erasmus+“ ar „Europos solidarumo korpuso“ programoms, administruojamoms Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros ar kitos Nacionalinės agentūros, turi užsiregistruoti ar atnaujinti savo informaciją naujoje Organizacijų registracijos sistemojeORS (Organisation registration system), kuri yra pasiekiama per  „Erasmus+“ ir „Europos solidarumo korpuso“ platformą. Daugiau informacijos rasite ČIA.

  Paraiškų teikimo formas rasite ČIA.

   

  2020 metais Europos solidarumo korpuso veikloms Lietuvai numatoma skirti:

  • Savanoriškos veiklos projektams – 1 317 340 EUR;
  • Stažuotėms ir įdarbinimui – 146 371 EUR;
  • Solidarumo projektams – 131 844 EUR.

   

  Vis dar liko klausimų?

  Dėl smulkesnės informacijos kreipkitės į vieną iš programos „Europos solidarumo korpusas“ koordinatorių. Kontaktus rasite čia.

  Dėl konsultacijų JTBA biure rekomenduojame iš anksto susitarti telefonu +370 5 2497003 ar el. paštu info@jtba.lt.